ДСОЦ “ГОРИЗОНТ” – МІСТО ДИТЯЧИХ ПОСМІШОК

Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» дарує можливість спілкування з новими друзями, знайомства з оригінальними захопленнями, інтересами та цікавими людьми, прагнення відкрити в собі таланти, можливості себе реалізувати в захоплюючому світі творчості, спорту та нескінченних пригод, чудово по-літньому відпочити та оздоровитися в компанії найщиріших друзів.
Дитячий спортивно-оздоровчий центр працює в канікулярний період та за програмою туру вихідного дня впродовж року. Щороку в “Горизонті” відпочиває більше ніж 2000 дітей із Полтавської, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Житомирської та інших областей України.
РОЗТАШУВАННЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРА
Дитячий спортивно-оздоровчий центр “Горизонт” знаходиться в мальовничому куточку узбережжя Псла в 30 км від м. Горішні Плавні і в 35 км від м. Кременчука Полтавської області в селі Запсілля.
Територія центру займає площу близько 7 га. На ній розташовані 5 спальних корпусів, адміністративно-медичний корпус, окремий корпус, в якому знаходиться кіноконцертний зал, їдальня, ігрова, кімнати для творчої роботи, споруди господарсько-побутового призначення. Є спортивні, естрадні та кострові майданчики, мотузковий парк, каркасний басейн.
Біля кожного корпусу – альтанка для загонових справ, дитяче ігрове містечко. На території розміщена велика кількість скульптур, висаджені хвойні та листяні породи дерев, декоративні дерева, екзотичний дендрарій.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ
Діти проживають в капітальних двоповерхових цегляних корпусах з усіма зручностями на поверсі, побутові умови відповідають усім сучасними вимогам. Загони формуються відповідно до віку дітей.
    Кожен загін займає окремий поверх, на якому знаходиться спальні кімнати, дві кімнати для проживання педагогів, роздільний туалет, душові, кімната гігієни. Подача гарячої води – цілодобово.
Хол оснащений безкаркасними м’якими меблями, пуфиками, лавочками для сидіння, столиками для роботи, в кожному загоні є плазмовий смарт-телевізор, супутникове тв, кабельне телебачення оздоровчого центру. В кімнаті є стіл, настінні полички, дзеркало. Для зберігання речей кожної дитини окремо виділяється відділення в шафі-пеналі, полиця для взуття, відділення для речей і вішалки для одягу.
Меблі в кімнатах виготовлені ексклюзивно і розроблені відповідно до вікових особливостей. Ліжка з ортопедичними матрацами, антиалергенні подушки і ковдри, естетично підібрана постільна білизна.
    Підлога в туалетних кімнатах і в холі з підігрівом, в кожній житловій кімнаті – килимове покриття. У холах встановлена система кондиціонування.
У корпусі є пральна побутова машина для загонового користування, прасувальна кімната і побутова сушарка для взуття. Прибирання в корпусах відбувається два рази на день, за кожним корпусом закріплено дві покоївки.
На кожному поверсі є шведська стінка (дитячий гімнастичний комплекс).
    Один з житлових корпусів відрізняється плануванням, він розрахований на проживання в ньому чотирьох загонів. В цьому корпусі є відкрита мансарда,  зручна для масової роботи та для проведення загонових свят. Побутові умови відповідають всім вимогам сьогодення. В корпусі та на території оздоровчого центру наявний відкритий доступ до мережі
Wifi.

 

СПОРТИВНІ ОБ’ЄКТИ ТА ФІЗУЛЬТУРНА РОБОТА
Футбольне поле стандартного розміру, майданчики для міні-футболу (20м*40м), баскетболу та волейболу зі штучним покриттям сучасного стандарта, майданчик для гри в петанк, алтимат, нетбол, дартс-стрільбищє.
   На окрему увагу заслуговує тренажерна зала та зала ЛФК: 7 тренажерів, включаючи бігову доріжку, професійний боксерський мішок, профілактори Євмінова, гімнастичну стінку та інше. Зал укомплектований всім необхідним для занятть фітнесом та аеробікою.

     У розпорядженні спортсменів більярдні, тенісні столи, що відповідають усім міжнародним стандартам. Є всі умови для проведення тренувальних зборів спортивних команд, танцювальних колективів, передсезонної підготовки секцій ДСЮШ.
    У програмі спортивного дозвілля – Горизонтівська спартакіада, спортивні ігрові програми, командні естафети, туристичні змагання, фізкультурні свята під егідою НОК України. Для організації активного спортивного життя, дитячий оздоровчий центр має в своєму розпорядженні усе необхідне обладнання.
Окрему увагу відведено змаганню туристичних загонів, проходженню контрольно-комбінованого маршруту, заняттям в мотузковому парку, спортивному орієнтуванню.
Поблизу оздоровчого центру є галявини для походів і краєзнавчих екскурсій.

у дытей

ПЛЯЖ

Знаходиться в 300 метрах від оздоровчого центру. Пляж повністю піщаний. Піщаний берег, пологий спуск, «помірна» глибина (глибина більше 1 метра починається через три-п’ять метрів від берега).
   Окремо намитий сектор для купання дітей молодшого віку. Акваторія пляжу поділена на сектори. Діти купаються по черзі групами протягом часу, який визначається лікарем за погодними умовами.
    Пляж обладнаний сонцезахисними парасольками, роздягальнями, туалетом.

 

ХАРЧУВАННЯ

У ДСОЦ «Горизонт» харчування п’ятиразове (сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря). Інтервали між прийомами їжі не перевищують більше трьох-чотирьох годин.
     Великий асортимент страв – різноманітні перші страви, гарнір, обов’язково м’ясні та рибні страви. Свіжі фрукти та овочі, напої, соки, цукерки, випічка власного виробництва, обов’язково молочні та кисломолочні продукти і багато іншого.
   Для приготування їжі використовуються пароконвектомати та сучасне обладнання, що робить харчування повноцінним та дієтичним.


МЕДИЦИНА ТА
ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА

Оздоровча програма триває 21 день. Оздоровчий курс підібраний максимально індивідуально для кожного відпочиваючого. Окрема увага приділяється диспансерній групі дітей. До послуг відпочиваючих фізіопроцедурний кабінет, зал фітотерапії, зал лікувально-фізкультурної терапії, масажний кабінет. Працює кабінет психологічного розвантаження за програмою «Антистрес».
   Для того, щоб кожна дитина могла не тільки чудово відпочити але і оздоровитися, розроблений спеціальний режим дня відповідно до кліматичних умов.

 

У поєднанні з природно-кліматичними умовами розроблена спеціальна оздоровча програма «Здорове покоління». Вона включає в себе наступні напрямки: Кліматотерапія, Фітотерапія, Вітамінізація,  Геліотерапія, Кінезітерапія, загартовування, босоходіння, аромотерапія, аеротерапія, теренкур, ландшафтотерапія та інше.

 

ІНТЕГРАЦІЯ
ДСОЦ «Горизонт» є постійним учасником семінарів-практикумів, переможцем педагогічних конкурсів обласного та Всеукраїнського рівня.

    Щороку, в період проведення фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» оздоровчий центр відвідують безліч делегацій з різних країн світу – Польщі, Білорусі, Китаю, Таїланду, Нової Гвінеї, Ямайки, США, Кіпру, Грузії, Вірменії, Того, Зімбабве, Аргентини та багатьох інших.
    В ДСОЦ «Горизонт» в різний час відпочивали і оздоровлювалися діти з Чехії, Польщі, Словаччини, Білорусі, Молдови.

Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» – це місце, де кожен стає щасливішим.

МІСТО ДИТЯЧИХ ПОСМІШОК, ЯКЕ ДАРУЄ ДІТЯМ ПРИЄМНИЙ І КОРИСТНИЙ ВІДПОЧИНОК!